TB
Soru Sahibi
11 Aralık 2013 09:20

14 aylık oglum da dudak ve cevresı morarma

merhabalar, dun ıtıbarı ıle oglumun dudak cevresınden baslayan bır morarma soz konusu oldu ılk nobetı komple suratına yayıldı morarma ve 7-8 dakka kadar surdu suan hastanede geceyı de hastanede gecırdı ve dunden berı 2 saat aralıklarla yaklasık 9 kere aynı olay ancak bu kez 1-2 dakka surerek devam ettı akcıger fılmı kanlarda sıkıntı yok kalbıne de bakıldı orasıda temız bırazdan eeg cekılecek ancak sızınde basınıza gelmıs hastalarınız olabılır bır tanı koyulamaması bızı tedırgın edıyor sızce durum gecıcımıdır kalıcımıdır hareketlı bır cocuk astım baslangıcı var tedavı edılıyor ancak nobet esnasında hıc hareket etmıyor yutkunuyor ve dudaklarını kıpırdatıyor sızden cevap beklıyorum tesekkurler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ayşe Serdaroğlu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

Çocuk nöroloji uzmanı sizi rahatlatabilir. Epilepsi tanısı klinikle konur. EEG o tanıyı destekler ya da desteklemez

25 Aralık 2013 11:56